FAQ – JAK JE TO TEDY S TÍM ČLENSTVÍM

 

Co znamená členství ve Fit Tréninku?

Členství směřuje k jednomu cíli. Vytvoření týmu lidí, kteří chtějí pravidelně a efektivně cvičit. Členství znamená být v dobré společnosti lidí se stejným zájmem. Znamená to přijmout rozhodnutí pravidelně a po co nejdelší dobu být fyzicky aktivní s cílem být zdraví, mít dobrou tělesnou a fyzickou kondici nebo skvělou výkonnost. 

Jaký byl důvod k zavedení členství?

Členství vzniklo z několika málo důvodů. Jeden z nich je, že Fit Trénink je vzhledem k jeho velikosti a rozsahem služeb spíše privátní fitness. Benefitem je cvičení v malých skupinách pod vedením lektorů, kteří chtějí svou práci dělat maximálně efektivně a dobře. Proto je určitě efektivnější mít stálé klienty, kteří se zde budou kondičně rozvíjet pravidelně, ideálně po celý rok.  I pro nás trenéry je zajímavější pracovat se stálou skupinou, kterou můžeme v rozvoji kondice posouvat. Proto také vznikly i další programy. Druhý důvod je, že jsem byl nucen zdražit lekce (resp. nákup kreditů) vzhledem ke zvýšení nájmu fitness, nutnosti udržení provozních výdajů a finančního zhodnocení za minulá období.

Jaké má výhody využití členství

Vzhledem ke zdražení je jedna z výhod udržet nižší ceny. Využití některého z typu členství se můžete v rámci lekce dostat na její cenu z minulého roku. Další výhody jsou, že ten, kdo členství využije, tak tím i potvrdí zájem s námi dlouhodobě spolupracovat. Proto chceme pro všechny, co se takto rozhodnou připravit i řadu technických tréninků, levnějších seminářů, akcí apod. Náš cíl je starat se o své členy, kteří se stanou součásti Fit Tréninku jakožto jednoho týmu.

Jak se tedy stanu členem?

Stát se členem je jednoduché. Pokud chcete chodit pravidelně cvičit, tak se rozhodněte kolikrát týdně v průměru byste rádi chodili. Pokud se rozhodnete chodit pravidelně 1x týdně, tak si vyberte typ  členství ,,C - CHODÍM MÉNĚ ČASTO“ za 400,-Kč, pokud 2x týdně, tak členství ,,B - CHODÍM ČASTO“ za 800,-Kč. Dostanete tak na svůj účet 40 (4 lekce) nebo 80 kreditů (8 lekcí) dle typu členství. Tyto kredity není nutno vybrat v daný měsíc, převádějí se a mají platnost do konce roku 2017. Na nový rok můžete převést z těchto kreditů pouze 100 kreditů (10 lekcí). Pokud byste kredity v daný měsíc vyčerpali a chtěli jít na další lekci, tak máte možnost nakoupit standardně kredity a to 100 kreditů s platností 6 měsíců za 1200,-Kč. Na svém účet tak budete mít kredity za členství a dále kredity, které si dokoupíte. Pokud chcete chodit 3 až 4 nebo vícekrát týdně, tak si vyberte neomezenou možnost vstupů typ ,,A – CHODÍM VELMI ČASTO“ za 1200,-Kč.

Členství se platí měsíčně? Co se stane, když přestanu platit?

Ano členství se platí měsíčně a všechny výhody, které členství má platí po dobu nepřerušení placení ideálně do konce kalendářního roku. V případě, že se rozhodnete ukončit tuto formu členství a tím i pravidelné placení, tak se stane to, že přijdete o výhody a kredity, které jste si nakoupili v rámci typu členství. Můžete však pokračovat v docházce na lekce, ale již za aktuální ceny bez možnosti vstupu zpět do členství do konce kalendářního roku. O kredity, které jste si koupili navíc však nepřijdete. Ty vám zůstanou po dobu jejich platnosti. Ve zkratce jen budete klient jako doposud, ale budete mít vyšší ceny.

Co když se přihlásím do programu? Musím platit členství?

Když se přihlásíte do programu, tak nemusíte platit tento příspěvek. Máte navíc možnost platit program měsíčně. Členství platíte pouze pokud nejste v programu.

Máte jinou otázku? Napište mi na email: marek.vinarek@gmail.com . Pokud to bude v mých silách, zodpovím na ní a přidám ji sem.

Buďte Fit

Marek Vinárek