Cvičení s Markem

Zdravím všechny fiťáky a kamarády. Dovolte,abych vám představil svůj program mého osobního rozvoje, kterého se Vy můžete zúčastnit a sdílet jej se mnou.

Filozofie, kterou v rámci svého vstupu do fitness prostoru prosazuji je stále ve vývoji a v pohybu, ale základ je obsažen ve sloganu ,,Dej tělu pohyb, co má smysl!. Cesta k tomuto vede skrze fyzioterapeuty, které jsem za tu dobu stihl poznat a v poslední době také skrze jógu, do které vstupuji díky Martinovi Fajkovi. 
 
Moje cesta je také můj cíl, což znamená, že chci jít příkladem ve všem, co prosazuji a k čemu lidi navádím. Proto již delší dobu pracuji na odstranění mých svalových dysbalancí a dal se na kurz powerjógy, která mi v tom také úspěšně pomáhá. V rámci mého cíle i v rámci úspěšného absolvování kurzu, bych si rád zacvičil i s kamarády nebo příjemnými lidmi, kteří mi napomůžou k získání praxe ve vedení klidnějších lekcí, rozvíjející více flexibilitu a duševní pohodu. Jednou týdně, proto můžete najít v mém ROZVRHU (přihlásit se můžete ZDE) s názvem ,,Cvičení s Markem", která bude do konce roku 2015 ZDARMA a kde půjde o spojení cvičení na HSSP a jógy. Zdůrazňuji, že jde o lekci zdarma a cvičit se bude dle mé chuti, cesty a nálady:-). 
 
Vaše účast je dobrovolná, nenásilná a měla by být také s chutí se zklidnit a protáhnout své tělo pro lepší vitalitu a získání energie. 
 

S pozdravem 

Marek Vinárek, Váš trenér