Lektoři kempu

Jakub Inhatišin, fotbalové dovednosti

Kdo je Jakub Ihnatišin? Jakub je lektor z mnoha zkušenostmi a zapálením jak pro fotbal, tak pro cvičení. Zde je jeho krátký profil. 
 
  • 8 let profesionální kariéry ve fotbale
  • Reprezentant České republiky v mládežnických kategoriích
  • Mistr České republiky
  • Působení v klubech- SFC Opava, Sigma Olomouc (ČR), MŠK Žilina (SVK), FC Moreland Zebras, Dandenong City SC (Melbourne-AUSTRALIE)
  • Absolvent Sport \ Fitness Collegue (AUS).
  • Po dobu 3 let hráčem pod vedením Tomáše Kováře- zakladatele akademie Hearth Wings World Football Institute v Melbourne. Po nešťastném řetězci zranění i trenérem v této elitní fotbalové akademii.
 

Marek Vinárek, kondice

Kdo je Marek Vinárek? Marek je odchovanec radosti ke sportu a trénování. V dětství začal fotbalem. Ve 14 letech jej zlákalo na 20 let bojové umění Taekwon-do, kde působil jako dlouholetý trenér. Dnes je kondiční kouč pro mnoha sportovní odvětví. Je kondičním trenérem A týmu SFC Opava, pomáhá s kondičním rozvojem v opavském hokeji, trénuje tenisty, lyžaře, ale také nesportovce, kteří chtějí jen lepší kondici. Preferuje osobní trénink. Založil Fit Trénink - Vaše Privátní Fitness. Pro inspiraci své profese absolvoval kurz Coerver Coaching Česko / Slovensko - Asistent. Spolu s koučem Michal Kosmál vytvořili program FitCoaching, který se zaměřuje na komplexní rozvoj sportovců. 

Na kempu se od něj naučíte principy cvičení pro zlepšení vašeho výkonu. Více o Markovi na www.marekvinarek.cz

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU KEMPU

Kdo je Marek Vinárek? Marek je odchovanec radosti ke sportu a trénování. V dětství začal fotbalem. Ve 14 letech jej zlákalo na 20 let bojové umění Taekwon-do, kde působil jako dlouholetý trenér. Dnes je kondiční kouč pro mnoha sportovní odvětví. Je kondičním trenérem A týmu SFC Opava, pomáhá s kondičním rozvojem v opavském hokeji, trénuje tenisty, lyžaře, ale také nesportovce, kteří chtějí jen lepší kondici. Preferuje osobní trénink. Založil Fit Trénink - Vaše Privátní Fitness. Pro inspiraci své profese absolvoval kurz Coerver Coaching Česko / Slovensko - Asistent. Spolu s koučem Michal Kosmál vytvořili program FitCoaching, který se zaměřuje na komplexní rozvoj sportovců. 
Na kempu se od něj naučíte principy cvičení pro zlepšení vašeho výkonu. Více o Markovi na www.marekvinarek.cz