PODPOROVATELÉ

Zdeněk Pospěch, hráč SFC Opava, ikona opavského fotbalu

Všem doporučuji navštívit kemp. Marka Vinárka a Michala Kosmála znám a znám jejich vizi ve vedení mladých sportovců.
 
 
 
 
 

Sabina Foltysová, úspěšná kanoistka Kanoe Klub Opava

Tento kemp je dobrý krok vpřed pro každého, kdo se chce někam posunout, a proto si myslím, že je super, že se takový kemp uskuteční. Spolupráce s lidmi, kteří zde budou k dispozici, je určitě přínosem pro všechny, kteří se tohoto kempu zúčastní. Sama jsem vyzkoušela spolupráci s některými z lektorů a musím říct, že mě to vpřed posunulo. Naučila jsem se spoustě novým věcem, jako například správnému držení těla, a dokonce jsem díky správnému cvičení a odhodlání trénovat dokázala zhubnout. Díky programu FitCoaching jsem poznala, co je dobré pro správnou sportovní přípravu.
 

 Lucie Vinárková, Taekwondistka, mistryně světa a Evropy

Jako bývalá vrcholová sportovkyně (Taekwondo, gymnastika) dobře vím, že závody nejsou jen o skvělé připraveném těle, velké zápasy vyhrává hlava! Program FitCoaching znám a ráda doporučím. Mladí sportovci potřebují trénovat i chránit své zdraví před zraněními a hlavně - mít radost z pohybu, který dává smysl! 
 
 
 

Václav Jurečka, fotbalista SFC Opava

Tréninkový kemp vám můžu vřele doporučit. Už v žáčkách jsem je vyhledával, je to něco, co vám pomůže zlepšit se v daném odvětví jak po fyzické, tak psychické stránce. Vzhledem k obsazení trenérů a odborníků v daném odvětví si dovolím říct, že se jedná o velmi zajímavý kemp. S trenéry mám osobní zkušenosti, takže vás čeká velmi pestrý program, po kterém si odnesete hodně zajímavých zkušeností a informací, které stejne jako ja užijete v budoucnu. Neváhejte a jděte za svým snem. 
 
 

Eliška Chlopčíková, tenistka JC Sport Opava

Vřele doporučuji navštívit kemp. S panem Vinárkem cvičím a musím říct, že opravdu jde vidět pokrok. Jestli chcete udělat další krok vpřed, určitě navštivte kemp a sami uvidíte, že se budete cítit lépe a budete s prací pana Vinárka a pana Kosmála spokojeni.
 
 
 

Milan Kolář, jednatel HC Slezan Opava a zakladatel projektu www.hrajmefer.cz

Doporučuji všem rodičům i dětem navštívit kemp. Je důležité vést děti a mládež komplexně a koncepčně spolu s vytvářením kladného vtahu ke sportu a klubu. Vize Marka Vinárka a Michala Kosmála je mi blízká a v mnohém si vzájemně rozumíme. I náš klub má za cíl vytvářet prostředí s cílem komplexní výchovy mládeže a budování dobrého jména opavského hokeje. 
 

 

Lucie Hanzlíková, lékařka se zaměřením na ortopedii a rehabilitaci, především u dětí

Nápad uspořádat kemp zaměřený na komplexní sportovní přípravu dětí mě velmi nadchl. Je důležité posoudit každého malého sportovce individuálně, jaké má vrozené předpoklady, konstituci, odhadnout správně jeho schopnosti vnímat své tělo a pohyb, a s tím pracovat. Správné vedení tréninku se zaměřením na funkční pohyb je prevencí úrazů, v kombinaci s prvky fyzioterapie se zlepší kondice i sportovní výsledky. Způsob tréninku pod vedením Marka Vinárka podporuji a doporučuji, pro mě je toto zdravý a  souhrnný přístup ke sportu a je mým přáním do budoucna takovéto akce společně plánovat a rozvíjet. 
 

Slezský FC Opava

Sportovní klub SFC Opava podporuje kemp. Jde o zajímavý projekt, který může být přínosem pro všechny, kteří se podílejí na práci s dětmi a mládeži v oblasti sportu. 

 

 

Kamil Zapletal, fyzioterapeut

Sportovní aktivity u děti mají naplňovat zejména kompenzační požadavky změněného způsobu života dněšní populace. Měly by stimulovat proces  vývoje, výkonnosti  a aktivního zdraví. Musí přínášet zejména dětem radost ze hry a pohybu, nejen řeholi organizovaného tréninku. Hlavním cílem správně vedené aktivity  je prevence trvalých změn zdravotního stavu. Zda se chcete dozvědět více o komplexním  a zdravém rozvoji děti u pohybových aktivit, doporučuji návštěvu tréninkového kempu.
 
 

SK JC Sport Opava, sportovní klub tenisu

Jako sportovní klub se zaměřujeme rovněž na práci s mládeži. Sportovní kemp zaměřený na děti a mláděž vítáme a jelikož spolupracujeme s Markem Vinárkem, tak jej můžeme všem doporučit. 

 

 

Konečný Lubomír, Trenér SpS mládeže VHK Vsetín

Všem rodičům a dětem doporučuji kemp Marka Vinárka zaměřený na komplexní rozvoj mladého sportovce. Marka jsem měl možnost poznat na hokejovém kempu v Kravařích, kde s klukama ze Vsetína jezdíme každoročně. Jeho tréninky pro kluky byly velkým obohacením.