Fit Trénink 2017

02.01.2017 09:43

Štastný Nový rok všem!

Vím, že tento text je dlouhý, ale prosím najděte si chvíli a pročtěte si, co Vás čeká v novém roce!

Rok, co rok usiluji o ideální nastavení chodu Fit Zóny a Fit Tréninku, tak abych byl spokojený já a samozřejmě i vy, kteří rádi navštěvujete naše lekce a programy. Usiluji najít stálou komunitu lidí, kteří se chtějí hýbat s ohledem na své zdraví a najdou si čas minimálně 2x týdně, což beru jako minimum s ohledem na čas, který většinou každý z Vás má.

Proto je tento rok zaměřen na členství a na programové cvičení.

ČLENSTVÍ:

Členství směřuje k jednomu cíli. Vytvoření týmu lidí, kteří chtějí pravidelně a efektivně cvičit. Pro všechny členy uděláme maximum, abychom je naučili cvičit správně, technicky, funkčně (technické tréninky, semináře, přednášky) a výše zmíněna pravidelnost a sjednocení ve stálých skupinách (např. formou programu nebo pravidelným docházením na lekce) zaručuje efektivitu kondičního a tělesného rozvoje.

Chceme členům nabídnou své rady a zkušenosti, aby každý z Vás došel k cíli, který si stanoví!

Jak se stát členem? Jaké jsou podmínky? Co proto musím udělat? Více informací najdete zde: 

PROGRAMY:

Proč programy?

Programy nabízí více než lekce. Stálá skupina a pravidelné cvičení už je forma tréninku. Trénink znamená nějaké systematické vedení k určitému rozvoji a cíli. Pokud chcete více, chcete cítit progres ve vašem cvičení, tak program je jedna z forem, která vás může posunout o level výše.

Dle zkušeností, většina z vás chodí 1 až 2x týdně cvičit a mnozí v nepravidelných intervalech a s dost velkými pauzami, což je neefektivní. Chodit na lekce je určitě fajn. Snažíme se u nich o maximální komplexnost (jen běh či jízda na kole nestačí). Jejich hlavní cíl je ,,Být zdraví a mít dobrou kondici, hýbat se bez bolesti a mít dostatek energie pro život!“. Ale i na lekce je vhodné chodit pravidelně! Inaktivní pauzy i delší než 2 týdny vás vrací zpět a vaše kondice a zdraví tím do určité míry trpí.

Programy jsou nastaveny na 2x týdně, budou vedeny odborným lektorem a sestavovány celým našim trenérským týmem. Obsah je nastaven tak, aby splňoval podmínky zdravého a funkčního pohybu spolu se systematickou progresí rozvoje vaší kondice.

Více o programech najdete kliknutím na obrázek níže

OSOBNÍ TRÉNINK, INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Můžete chtít ještě více, ale to už není pro lekce ani pro programy, ale je to o vaší větší iniciativě denně cvičit, sestavovat si plán a systematicky se zlepšovat a zvyšovat svou výkonnost! V tom vám umíme poradit, umíme vám nastavit tréninkový plán, můžete cvičit formou osobního tréninku nebo individuálně s kombinací průběžného koučování.  Otázka je kolik času a úsilí chcete svému tělesnému a fyzickému rozvoji věnovat. Chcete-li poradit, obraťte se na mě a probereme veškeré vaše možnosti a cíle!

Diagnostika pohybového aparátu a pohybových vzorů.

Cvičit efektivně znamená mít vaše tělo funkčně v pořádku. V novém roce nabízíme komplexní diagnostiku pohybového aparátu a pohybu, vyhodnocení a sestavení nápravného programu v případě zjištění některých dysbalancí či dysfunkci některého z pohybových vzorů. Možná si to neuvědomujete, ale nesprávné dýchání, nesprávné zapojení svalů např. u dřepu (nefunkční zapojení velkého svalu hýžďového), zkrácené svaly vás můžou spíše než k dobré kondici vést k přetížení, zranění nebo bolesti např. zad. Poznejte, jak vám vaše tělo funguje? Již brzy najdete tuto službu v nabídce na webu. Pokud vás to zajímá již teď, tak mi zavolejte a řeknu vám více. 

Marek Vinárek - Fit Trénink 

PROGRAMY 2017