Moje filozofie

V běžném životě člověka hraje pohyb nesmírně důležitou roli. Každý, kdo si to uvědomuje, by si měl také uvědomit, že pohyb by měl být prioritně orientován na udržení zdraví a až poté případně na výkon. 

Pohyb vedoucí ke zdraví pro běžný život normálního člověka má mít hranice tam, kde mu to přináší celoživotní investici v podobě dlouhého ,,aktivního" života s co nejmenším opotřebením jeho těla.

Dnes a denně se setkávám s problémy pohybového aparátu způsobeným buď špatným pohybem, nepřiměřeným pohybem, nebo jeho úplnou absencí. Nejčastěji se ozývají bolesti zad, kloubů, či bolesti v oblasti hrudní a krční páteře. Všechny tyto problémy náš život omezují a nedovolí nám si jej naplno užít.

Mým profesním cílem v roli trenéra nebo lektora je naučit vás vnímat tyto výše uvedené skutečnosti a předávat vám své znalosti a zkušenosti, které se snažím dnes a denně rozvíjet. Chci vás naučit vnímat své tělo a vést vás k vitalitě a zdraví.

Mým zájmem je i komplexní kondiční rozvoj sportovců, které učím pečovat o svůj pohybový aparát, který často přetěžují bez jakékoliv kompenzace. Mým cílem je připravit sportovce na maximální výkon s důrazem na správnost cvičení a zdraví!

Chci předávat svou zkušenost a mou cestu ke zdravému pohybu, který mi osobně přináší zdraví, dennodenní radost a vitalitu. 

 

Marek Vinárek

Váš trenér

 

Osobní programy

Vyberte si některý ze sestavených programů, ve kterých najdete veškeré mé zkušenosti a znalosti v oblasti pohybu a cvičení. 

 

Osobní tréninkový program - Chci začít!

Osobní tréninkový program - Nauč mě cvičit s TRX!

Osobní tréninkový program - Nauč mě cvičit s KETTLEBELLEM!

...připravuji se další
 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O OSOBNÍ TRÉNINK VOLEJTE 602606053, NEBO NAPIŠTĚ NA EMAIL: MAREK.VINAREK@GMAIL.COM